Pagrindinis meniu

Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2013-10-02
Iš viso apsilankė: 8095004
Šiandien apsilankė: 1805
Dabar naršo: 20
Skaitmeninių tachografų kortelės

Vairuotojo kortelės išdavimas

Įmonės kortelės išdavimas

Dirbtuvės kortelės išdavimas

Kontrolės kortelės išdavimas

     Skaitmeninių tachografų kortelė yra plastikinė 85,60 mm x 53,98 mm dydžio kortelė su mikroprocesoriumi. Skaitmeninių tachografų kortelės yra keturių tipų: vairuotojo, įmonės, dirbtuvės ir kontrolės. Jos pritaikytos pagal atliekamas funkcijas.

     Vairuotojo kortelė

     Vairuotojai, vairuojantys transporto priemonę su įrengtu skaitmeniniu tachografu, privalo naudoti skaitmeninę vairuotojo tachografo kortelę. Šioje kortelėje saugomi vairuotojo duomenys, įskaitant ir vairavimo ir poilsio laikotarpį.

     Vairuotojo kortelės išdavimo sąlygas rasite čia.

     Įmonės kortelė

     Jei esate transporto priemonių su įrengtais skaitmeniniais tachografais valdytojas ir naudojate šias transporto priemones, įmonės kortele galėsite perkelti duomenis iš skaitmeninio tachografo.

     Įmonės kortelės išdavimo sąlygas rasite čia.

     Dirbtuvės kortelė

     Dirbtuvės kortelė išduodama tik tiems asmenims, kurie dirba patvirtintose dirbtuvėse (kurioms suteikta teisė atlikti tachografų techninę priežiūrą) ir turi reikiamą šios srities kompetenciją (kompetenciją patvirtinantį dokumentą, išduotą tachografo gamintojo ar jo įgaliotojo atstovo, ir metrologo tikrintojo arba tachografų tikrintojo pažymėjimą). Dirbtuvės kortelė leidžia kalibruoti skaitmeninį tachografą.

     Dirbtuvės kortelės išdavimo sąlygas rasite čia.

     Kontrolės kortelė

     Kontrolės kortelė išduodama tik Lietuvos Respublikos kontroliuojančioms institucijoms, vykdančioms vairuotojų vairavimo ir poilsio laiko kontrolę keliuose. Tokia teisė suteikta Valstybinei kelių transporto inspekcijai prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos policijai.

     Kontrolės kortelės išdavimo sąlygas rasite čia

Informacija atnaujinta 2016-07-15 09:15:31