Pagrindinis meniu

Naujienų prenumerata
Paieška svetainėje
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2013-10-02
Iš viso apsilankė: 8095004
Šiandien apsilankė: 1805
Dabar naršo: 20
Įvaizdžio vadovas

     Institucijos viešasis veidas – tai matomų požymių, pagal kuriuos visuomenė gali ją atpažinti, visuma. Kuriant institucijos įvaizdį būtina siekti, kad institucija būtų atpažįstama plačiąja prasme, t.y. su ja susijusios raiškos priemonės būtų siejamos su institucijos vykdomomis funkcijomis ir jos verte. Tinkamai sukurtas įvaizdis padeda užtikrinti institucijos išskirtinumą. Jo kūrimas turi būti valdomas, nes tai gali pastebimai keisti požiūrį į instituciją.

     Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) įvaizdžio vadovas yra įstaigos įvaizdžio formavimo strategijos dalis, kurio tikslas – identifikuoti Inspekciją ir jos veiklą, nustatant grafinio dizaino standartus ir iliustruojant jų pritaikymą pavyzdžiais. Įvaizdžio vadovas parengtas išanalizavus Inspekcijos veiklą ir įvaizdžio kūrimo patirtį, daugelį kitų funkcinių bei estetinių faktorių, taikant elementų dydžio, proporcijų ir tarpusavio santykio nustatymo metodus, atsižvelgiant į įvaizdžio kūrimo gerosios patirties pavyzdžius Lietuvos ir užsienio transporto srityje.

     Nuosekliai įgyvendinant vadove išdėstytus standartus ir rekomendacijas, užtikrinamas Inspekcijos įvaizdžio kūrimo tęstinumas ir tolesnis įvaizdžio formavimo strategijos vystymas.

Informacija atnaujinta 2012-11-21 15:11:08